Pozycjonowanie

pozycjonowanie

Pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w internecie. Jego celem jest prezentacja odnośnika do Państwa witryny internetowej w wynikach wyszukiwarek internetowych na jak najwyższych pozycjach na wybrane słowa kluczowe. Pozycjonowanie jest procesem naturalnym, klienci którzy widzą Państwa firmę na szczycie wyników wyszukiwarek są świadomi faktu, że to właśnie Państwa firma dysponuje ofertą lepiej dopasowaną do ich potrzeb.

Najważniejsze zalety pozycjonowania:

  • prezentacja Państwa oferty szerokiemu gronu odbiorców,
  • wysoki współczynnik prezentacji reklamy klientom zainteresowanym Państwa ofertą,
  • reklama w miejscu, którym Państwa klienci ufają,
  • wysoka opłacalność, pozycjonowanie ma bardzo wysoki współczynnik kosztów do osiąganych wyników.

Działaniem determinującym skuteczność w pozycjonowaniu jest wybranie odpowiedniego zestawu słów kluczowych, które są często wyszukiwane przez internautów a zarazem ich wypozycjonowanie mieści się w Państwa budżecie. Dla każdego klienta będą to inne słowa kluczowe różniące się ze względu na Państwa branżę i budżet jaki chcieliby Państwa przeznaczyć na pozycjonowanie.

Przykładowo, jeżeli Państwa firma to biuro obrotu nieruchomościami z Kalisza to jedna z fraz kluczowych będzie wyglądała następująco: "Nieruchomości Kalisz", jest ona wyszukiwana przez ~5500 osób miesięcznie, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu i znalezieniu się na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania właśnie taka ilość osób zapozna się z ofertą Państwa biura.

Kolejnym przykładem są frazy dzięki którym w wyszukiwarce mogą Państwo znaleźć naszą firmę, są to np.: pozycjonowanie Kalisz, pozycjonowanie Konin, pozycjonowanie Turek czy pozycjonowanie sklepów internetowych.

Jeżeli Państwa firma nie znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to tracą Państwo klientów!